לדרמן ישראל | אתר היבואן הרשמי טי אנד איי מרקטינג בע"מ

7 טריקים להרכבה קלה של רהיטים

מאמרים נוספים
טיפים DIY
לדרמן לזוגתך – ככה תבחר
לדרמן משמח חתן וכלה- אהרן.ש
דין שלום אוחנה – לדרמן מסייע באיתור סתימה
דרור גרינברג – תיק גב בטיול נקרע – לדרמן בא להצלה
אוהד בקר – לדרמן WAVE משופצר אלי

טיפים של לדרמן להרכבת רהיטים

הרכבת רהיטים יכולה להיות תהליך מורכב, בלשון המעטה, עבור כל המעורבים.
זה מתחיל בדרך כלל עם תחושה של שאפתנות וגישה של “אני יכול לעשות זה!”, אחר כך מלווה בעצבנות קלה, אשר עלולה להתפתח לתחושה שאולי לקחתי על עצמי יותר מידי…
התסכולים מתנגשים, קללות עומדות על קצה הלשון, עד שלבסוף, מתחילים הדברים לזוז.
כשאתה דופק עם הפטיש את המסמר האחרון, אתה מרגיש מאושר.
“עכשיו זה לא כל כך נורא” אתה חושב לעצמך, מתפעל מהריהוט החדש והמבהיק שלך.
אם אתה מעדיף לדלג על החלקים הלא כל כך נעימים, כל שעליך לעשות הוא לשים לב לטיפים הבאים.

תזמון הוא הכל

תן לעצמך זמן כדי להתמודד עם פרוייקט הרכבת הרהיטים שלך. כאשר אתה מרגיש עייף או ממהר, אתה צפוי לעשות טעויות מתסכול. במילים אחרות, 22:30 בלילה זה לא בהכרח זמן נהדר להתחיל להרכיב מיטה חדשה. יש לאפשר יותר זמן ממה שאתה חושב שאתה צריך.

בצע ספירת מלאי

פתח את הדף הראשון של חוברת ההדרכה. (טיפ בונוס: גם אם יש לך את ההוראות, תוכל לחפש אותם בסרטון באינטרנט הסיכויים טובים כי תמצא את זה שם)

צריכה להיות רשימה מפורטת של כל מה שאתה צריך כדי להשלים את הפרויקט, כולל כמויות מדויקות.
עדיף לגשת לחנות לפני תחילת העבודה מאשר כאשר אתה שלושה רבעים בתוך ההרכבה.
 width=

להתארגן

הניח את הכל בחוץ, כך שאתה יכול לראות כל חלק בבירור. אם פריטים נראים דומים, שים עליהם תווית נייר כך שתדע להבדיל בינהם. השתמש במיכלי פלסטיק או כוסות כדי לשמור על החלקים הקטנים ממוינים – זה ימנע מחלקים קטנים ללכת לאיבוד.

לפנות מקום

אל תעשה את הטעות של לחשב רק את המקום של המוצר הסופי. נקה את השטח ואפשר שטח גדול ככל האפשר, העבר רהיטים הצידה אם אתה צריך. זה הולך יד ביד עם שמירה על שטח מאורגן.

בלי קיצורי דרך

משטחים מסוימים מתאימים יותר להרכבת רהיטים מאחרים. לדוגמה, אם אתה צריך להרכיב משהו כדי להיות מפולס ברמה מושלמת, הרכבתו על השטיח או בחוץ על הדשא הולך לסבך אותך.
משטח חלק, מוצק, כמו עץ ​​, או רצפה, יעזור לך לשמור על דברים מיושרים- אבל דפיקות כמה חומרים נגד משטחים קשים יכול לגרום חתיכות לפצח, כך לשמור על השטיח לזרוק בקרבת מקום כמו משטח רך אפשרות.

בדוק את מצב הרוח

אתה יודע באיזו סביבה אתה עובד הכי טוב. כמה אנשים צריכים שקט מוחלט להתרכז – אם זה נשמע לך, לסגור את הדלת ולתת לאחרים לדעת לא להפריע לך עד שאתה נותן להם את זה בסדר. אם אתה מסתדר במשך יום ארוך של הרכבה רהיטים, ייתכן שתרצה להאזין פודקאסט או שמע כדי להפוך את הזמן לטוס קצת יותר מהר. פשוט אל תבחר משהו מרתק מדי – אתה רוצה לוודא שאתה לא לדלג על כל הפרטים.

בקש עזרה

כמה פרויקטים דורשים יותר משתי ידיים להיבנות. אל תפחדו להתקשר לחבר ולבקש עזרה כלשהי. רוב הסיכויים שאתה תקבל כדי להחזיר את טובה בשלב כלשהו, ​​ואתה רק יכול להיות כמה טיפים מועילים לזרוק את דרכם.