לדרמן לזוגתך – ככה תבחר

מאמרים נוספים
טיפים DIY
לדרמן משמח חתן וכלה- אהרן.ש
דין שלום אוחנה – לדרמן מסייע באיתור סתימה
דרור גרינברג – תיק גב בטיול נקרע – לדרמן בא להצלה
אוהד בקר – לדרמן WAVE משופצר אלי
עזרא פיטו – חילוץ בכינרת עם לדרמן

בוא להפתיע עת זוגתך עם לדרמן שמתאים לה בול

לא באמת צריך סיבה טובה לרכוש לזוגתך לדרמן. אנחנו בטוחים שתמצא סיבה, כי לדרמן הוא כלי תומך לחיים ותמיד צריך אחד כזה לצידך. ואם זוגתך חושבת שלדרמן הוא כלי גברי מדי, מסוקס מדי וגדול מדי, תראה לה את הפתרונות שמצאנו עבורכם כאן. בעצם, למה לספר לה? – פשוט תרכוש לה.

מטיילים המון?

תארגן לה את הדגם הקל והיעיל – Skeletool. מדובר בכלי שימושי מאין כמותו שלמרות גודלו, יכול לפתור לכם כל בעיה בטיול. סקלטול עוצמתי עם 7 כלים שימושיים, כמו פותחן, מברג, תפס מתכתי חזק כדי שאפשר יהיה לתלות על החגורה, כיס, על התיק או בתוכו ופלאייר נוח.

לפרטים על SKELETOOL –לחץ כאן

 width=

זוגתך עושה הכול בעצמה?

הדגם שיושב מעולה על מחזיק המפתחות או בתיק – Squirt PS4. לסקווירט יש 9 כלים שימושיים. והוא מכיל גם פלאייר קטן ויעיל, וגם מספריים קפיציים שישמשו את זוגתך בכל פעילות יצירה, הרכבה או בנייה. הכלי הזה מגיע בכמה צבעים, אז בתקווה שאתה אכן יודע איזה צבע זוגתך הכי אוהבת – תוכל לארגן לה כלי מתאים.

לפרטים על לדרמן מדגם SQUIRT PS4 בצבע אדום יש ללחוץ כאן

 width=

גרים רחוק מהמרכז?

כלי גדול יותר, אמין וחזק, הוא CHARGE – לעבודות קשוחות יותר, בבית או בגינה, בשטח או בסדנא – אם זוגתך עונה על אלו – זה הכלי הנכון עבורה. יש בו 17 כלים שימושיים כמו מספריים, מברגון משקפיים, פותחן ומברגים שונים, להב משונן, להב חלק, מסור חזק ושופין לעץ או מתכת. זהו ממש ארגז הכלים שלם, וזה כל כך נוח שהוא נמצא בסביבה, במחסן, ברכב או עליכם. כלי קלאסי להרגשת ביטחון.
ניתן להשיג אותו בגוון מתכתי קלאסי, או בצבעים – כתום | אדום | צבעי הסוואה

לפרטים נוספים ולכלים מסדרת CHARGE אפשר ללחוץ כאן

 width=

ואם היא קשוחה יותר ממך…

צמיד הכלים המושלם, בגרסה הצרה – Tread LT הוא הפתרון המושלם. עם מראה מעוצב וייחודי, הצמיד הזה מחזיק  29 כלים שונים (!) הנמצאים איתה על היד כל הזמן. החל מכלי לפתיחת מגירות, כלי להוצאת כרטיס סים בסלולארי או לחיצה על איתחול במכשירים אלקטרונים רבים, דרך מברגים שונים בגדלים שונים, ועד פותחן או חותך חגורות בטיחות לשעת חירום, הצמיד הזה עושה את העבודה.

לפרטים נוספים על סדרת TREAD – בקרוב

 width=

למי שנמצאת בדרכים כל הזמן

לדרמן מיקרה הוא המלווה המושלם. 10 כלים שימושיים ממש לכל מצב בטיול, החל מפינצטה או פותחן, דרך מספריים, ועד מברגים שונים.
המיקרה מגיע בצבעים שונים המתאימים לכולם ומתאים בגודל לכיס קטן, מחזיק מפתחות או תיק.

לפרטים על לדרמן מיקרה יש ללחוץ כאן 

 width=